3. Exponaz Fuarı’ nda Tabit Standına İlgi Yoğundu

Ege Bölgesi’nin Tarım, Hayvancılık ve Gıda Teknolojileri sektörüne damgasını vuracak, tarım, büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık ile gıda teknolojileri sektörünü Nazilli’de buluşturacak olan 3. Exponaz Agro Nazilli Tarım Fuarı başlıyor.

Ege Bölgesi’nin Tarım, Hayvancılık ve Gıda Teknolojileri sektörüne damgasını vuracak, tarım, büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık ile gıda teknolojileri sektörünü Nazilli’de buluşturacak olan 3. Exponaz Agro Nazilli Tarım Fuarı, 09-12 Ocak 2020 tarihlerinde kapılarını açtı.

Fuarın resmi açılışını 09 Ocak Perşembe günü saat 14:00’te Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Elit Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Çiçekçi başta olmak üzere, Nazilli Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Nazilli Tarım İlçe Müdürü Sunay Güler, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, muhtarlar ve çiftçiler birlikte yaptı.

Nazilli İlçesi’ nde düzenlenen Fuara Tabit A.Ş. olarak standda yerimizi aldık. Teknoloji ve tarım alanında donanıma sahip olan ekibimiz 3. Exponaz Agro Tarım Fuarı’ nda standımıza gelen değerli konuklarımıza Tabit Projeleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir