1 – AR-GE- Araştırma hibe ve destekleme projeleri

Akademisyenler ve öğrencilerle birlikte kırsal kalkınma, tarımsal üretim, tarım teknolojileri ve tarım sektöründe kullanılacak otonom araçların geliştirilmesi konusunda birlikte işbirliği imkanları oluşturabiliriz.

2 – Yüksek Lisans ve Doktora Tezi konusunda destek

Akıllı Tarım teknolojilerinin uygulamaları, sosyal etkileri, teknolojinin kırsal kalkınmaya etkileri ve benzer konularda Yüksek Lisans yada Doktora tezi yapmak isteyenler için veri paylaşımı yapıyor, bu konudaki anket ve araştırmalarına yıllık programlarımızın uygunluğu doğrultusunda destek oluyoruz.


3 – İlham veren Konuşmacılarımız


Üniversitelerin veya öğrenci kulüplerinin, girişimcilik, inovasyon, yetenek yönetimi, tarım ve tarım teknolojileri, Akıllı Tarım, Tarım 4.0 gibi konularda yapacağı panel, konferans veya bilgi paylaşım toplantılarına yıllık programımızın uygunluğu doğrultusunda deneyimli uzman konuşmacılarımızla destek veriyoruz.


4 – Uygulama alanı desteği


Tarımsal ürün yetiştiricilik yöntemleri konusunda yapacağınız araştırma ve çalışmalara yıllık programlarımızın uygunluğuna bağlı olarak uygulama alanı ve benzer destekler veriyoruz.

Üniversite İşbirlikleri

Üniversitelerimizin engin donanımlarından çiftçilerimizin pratik şekilde yararlanabilmesi için entegrasyon görevi üstleniyoruz. Bu sayede üniversitelerimizi gerektiğinde çiftçiyle gerektiğinde özel sektör temsilcileri veya STK yönetimleriyle bir araya getirebiliyoruz. Üniversitelerimizin kürsüde ürettiklerinin tarlayla buluşmasını sağlıyor, çiftçinin hayatını kolaylaştırıyoruz. Bu noktada sadece tarımsal fakülteler değil, tarıma ve hayvancılığa yardımcı olabilecek elektrik- elektronik, bilgisayar mühendisliği ve benzeri başka fakültelerle de işbirliği içerisindeyiz.

 

Akademisyen İşbirlikleri

Değerli hocalarımızla birebir ve ekipleriyle birlikte çalışıyoruz. Akademisyenlerimiz deneyimleriyle, araştırma ve bilgileriyle çiftçilerimizin hayatlarına yardımcı oluyorlar, biz de entegratör olmanın gururunu yaşıyoruz.