Direkt ya da dolaylı olsun fark etmez, tarım ve hayvancılığa dokunan ve dokunabilecek firmaların da çiftçinin hayatına fayda sağlaması ve kendi pazarlarını büyütebilmeleri için etkin bir köprü görevimiz var. Temel sorumuz “Bu fikir çiftçiye fayda sağlıyor mu?” Evet diyen her fikri değerlendirmeye alıyoruz.

1 – Tarımsal üretim müşteri hizmetleri

to”>

Tarımsal girdi satışı sonrası müşteri hizmetlerinizi dijital ortama taşıyoruz.
Satış bölgelerinde oluşturduğumuz Mikro meteoroloji istasyonları, elektronik zararlı tuzakları ve benzer teknolojiler ile tarımsal üretim alanından alınan verilerin karar destek sistemleri yardımı ile anlamlandırarak çiftçimizin her türlü üretim sorununa web tabanlı platformuz ve bütünleşik uzman kadromuz ile markanızın gerekliliğine uygun şekilde destek oluyoruz.

2 – Kurumunuzla ilgili haber ve bilgileri yayımlayabilirsiniz

to”>

Kurumunuza ait haberleriniz ve duyurularınız için hizmet verdiğimiz www.tarim.com.tr haber sitemiz, tarafsız ve güncel haber anlayışı ile sürekli güncel halde sizlere hizmet vermektedir. Kurumunuzun tarım sektörünü ilgilendireceğini düşündüğünüz tüm haberlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

3 – Sosyal iş modelleri üretiyoruz

to”>

Kurumların Sosyal yönlerini ön plana çıkarmak, Sosyal Sorumluluk projeleri konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla çiftçilere, kırsalda yaşayan çocuk ve kadınlara, doğaya ve çevreye olumlu katkılar sağlayacak somut çıktıları olan projeleri birlikte gerçekleştirebiliriz.4 – Ürün Hizmet satış ve tanıtım desteği

to”>

Tarım sektörüne ve çiftçilere yönelik ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmak isterseniz ürünleriniz ve hizmetleriniz için pazarlama planları geliştirebilir, çiftçinin satın alma kararını etkileyecek sihirli sözcükleri ve finansal yapıları oluşturabiliriz.
298 dönüm üzerine kurulu tarımsal alanda hizmet veren Vodafone Akıllı Köy ARGE ve Test alanımızda ürün ve hizmetlerinize deneme alanları kurarak ürünlerin tarımsal uygulamalarını uzmanlarımızla test ederek buradan çıkan sonuçları çiftçilerimizle paylaşırız.
5 – Kurumunuz için özel içerik üretiriz


to”>

Çiftçiler için hazırlanan içeriklerin özel bir formatta hazırlanması gerekir. Kırsal alanda yaşayanlar için oluşturulacak iletişim dili ürün ve hizmetlerinizin tanıtımında sizi çiftçiye yakınlaştıracak en önemli gücünüzdür.
Çiftçileri tanıyoruz, düşünce yapılarını biliyoruz. Onlar için en anlamlı ve ilgi çekecek içerikleri üretiyoruz.
Sizin için geliştireceğimiz özel formatlı içeriklerle kurumunuzun çiftçilerle sarsılmaz bağlar kurmasını sağlayabilirsiniz.


6 – Birlikte Ar-Ge ürün ve hizmet geliştirebiliriz

to”>

Tarım sektörüne ve çiftçilere yönelik ürün ve hizmet geliştirmek özel bir bilgi birikimine sahip olmayı gerektirir.
Fikir ve projelerinizi AR-GE ve İNNOVASYON bölümlerimizle sinerji yaratarak çalışmalarınızı daha kolay hayata geçirmenin yollarını birlikte araştıralım.

7 – İletişim Danışmanlığı ve Uygulama

to”>

Kurumunuz için samimiyeti ön planda tutarak oluşturduğumuz iş modellerini, sürdürülebilir ticari modeller ile bütünleştiriyor ve çiftçileri için özel bir iletişim dili geliştiriyor, markanızı rakiplerinizin önüne taşıyoruz.

8 – Etkinlik, Organizasyon Planlama ve Uygulama

to”>

Tarım sektörününün doğrudan faydasına yönelik, eğitim etkinlik ve organizasyonları planlıyor, en doğru paydaş seçimi ile etkisini arttırıyor ve anahtar teslimi olarak uyguluyoruz.
9 – Teknoloji ve Verimlilik Çözümleri

to”>

Tarımsal üretimde teknoloji ve nitelikli bilgi ile verimliliğini buna bağlı karlılığını arttırmaya yönelik çözümleri şirketinize özelleştirerek tüm tarımsal işletmelere, çiftçilerimize ya da çiftçilerimize hizmet vermek isteyen kurumlarımıza Teknoloji Destekli Verimlilik Çözümleri sunmaktayız.10 – Akıllı Tarım- Tarım 4.0 Danışmanlığı ve Uygulama çözümleri

to”>

Şirketimiz Tarımda Erişilebilir Teknoloji kavramını geliştirmiştir. Fiyat açısından erişilebilir teknoloji geliştirmenin yanında kullanım kolaylığı açısından da tarımsal üretim yapanların erişebileceği düzeyde tarım teknolojilerini Şirketinize özel entegre çözümler üretebiliriz.Özel Sektör İşbirlikleri

Direkt ya da dolaylı olsun fark etmez, tarım ve hayvancılığa dokunan ve dokunabilecek firmaların da çiftçinin hayatına fayda sağlaması ve kendi pazarlarını büyütebilmeleri için etkin bir köprü görevimiz var. Temel sorumuz “Bu fikir çiftçiye fayda sağlıyor mu?” Evet diyen her fikri değerlendirmeye alıyoruz.

tor.png” alt=”” width=”626″ height=”768″>