Tabit, teknolojinin imkanları ve nitelikli bilgi ile çiftçilerimizin verimliliğini karlılığını ve buna bağlı olarak yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaçlamıştır. Kooperatif ve Birliklere verdiğimiz hizmetlerde de bu bilinçle hareket etmektedir.

1 – Teknoloji destekli danışmanlık

to”>

Üyelerinize birlikte hizmet verebiliriz.
Mikro meteoroloji istasyonları, elektronik zararlı tuzakları ve benzer teknolojiler ile tarımsal üretim alanından alınan verilerin karar destek sistemleri yardımı ile anlamlandırarak çiftçimizin her türlü üretim sorununa kurumunuzun hassasiyeti ile destek oluyoruz.

Bilgi; http://yeni.tabit.com.tr/teknoloji-destekli-tarimsal-verimlilik-danismanligi/

2 – Ürünlerinizi satmak için web çözümümüz

to”>

Çiftçilerimiz için hazırladığımız www.tarimsalpazarlama.com sitemiz 2004 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bu sitemizi ücretsiz kullanarak ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz.

3 – Tarımsal üretim alanlarınızı dijitalleştiriyoruz

to”>

Kurumunuzun ve kurumunuza bağlı üretim alanlarının dijitalleşme sayesindeki verimlilik farklarını hesaplıyoruz. Tarımda karlılığı ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için erişilebilir fiyatlı ve erişilebilir kullanım kolaylığında tarımsal teknolojileri üretiminizin her alanına entegre ediyoruz.

4 – Yerinde Eğitim Çalışmaları

to”>

Kurumunuza bağlı çiftçiler için tarımsal geziler düzenliyor, Teknoloji destekli tarımsal üretim ile tarımda verimlilik ve karlılık yöntemlerini uygulamaları ile birlikte bilgi paylaşımı yaptığımız Vodafone Akıllı Köy de çiftçilerimiz ile buluşuyoruz.

www.vodafoneakillikoy.com

5 – Kurumunuzla ilgili haber ve bilgileri yayımlayabilirsiniz

Kurumunuza ait haberleriniz ve duyurularınız için hizmet verdiğimiz www.tarim.com.tr haber sitemiz, tarafsız ve güncel haber anlayışı ile sürekli güncel halde sizlere hizmet vermektedir.Kurumunuzun tarım sektörünü ilgilendireceğini düşündüğünüz tüm haberlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

6 – Üyeleriniz için SMS haber ve bilgi paketleri çözümümüz

Mikro meteoroloji istasyonları, elektronik zararlı tuzakları ve benzer teknolojiler ile elde edilen hastalık ve zararlı uyarıları, tarımsal haberler, hal ve borsa bilgileri gibi bilgileri içeren özel haber paketlerini oluşturuyoruz. Kurumunuza özel mesajlarınızı da kolaylıkla gönderebilme imkanı sağlıyoruz.

7 – Kurumunuza ait ya da üyelerinizin ürünlerinizi satmak için SMS çözümüz

Vodafone abonesi olan çiftçilerimizin yararlanabildiği 2434 haber paketine ücretsiz abone olarak ürünlerinizin ilanlarını verebilirsiniz. İlanlarınız, çeşitli anlaşmalı platformlarımızda yayınlanır.
Sayfa ilave edilecek ve 2434 tanıtımı yapılacaktır.