Sosyal Proje Danışmanlığı ve Uygulama
Tarımda Sosyal Projeler
Kurumların Sosyal yönlerini ön plana çıkarmak, Sosyal Sorumluluk projeleri konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla çiftçilere, kırsalda yaşayan çocuk ve kadınlara, doğaya ve çevreye olumlu katkılar sağlayacak somut çıktıları olan projeler yapmak konusunda çalışıyoruz.

2004 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz birçok Sosyal Proje, somut etki analiz çıktıları ile iş ortaklarımıza Kurumsal anlamda önemli marka değerleri katkısı sağlamış Türkiye’den ve Dünyadan aldığımız bir çok ödül ile taçlanmıştır.
Kurumların olduğu gibi Sosyal Projelerinde sürdürülebilirliğini sağlamak, yapılan sosyal proje ile sürdürülebilir bir başarı sağlamak amacıyla Sosyal İş Modeli Kavramını geliştirdik.

WEF Word Economic Forum tarafından Dünyanın En İyi Sosyal Girişimcileri arasında gösterilen kurucumuz Tülin AKIN ın önderliğinde kurumunuz ile birlikte Sosyal faydası ön planda olan projeler için iş modelleri oluşturuyor ve anahtar teslimi uygulama sorumluluğumuz ile projelerin başarısını ve etki değerlendirme sonuçlarını garanti altına alıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz
/hizmetlerimiz/