Amacı : İletişime uzak çiftçiyi TV yayını ile bilgilendirmek

Hedef Kitle : 3 milyon çiftçi ve ailesi

Resmi Sayfası: www.youtube.com/channel/UCXcsz_vF2ZHaObHHy03VwSQ

Süresi : 2014-2015

TABİT’in Rolü :

  • Proje fikrinin oluşturulması ve tescil edilmesi
  • Sponsorlara sunulması ve Sponsorluk çalışmaları
  • Kanallarla anlaşmaların yapılması
  • Tüm çalışan ekibin yönetilmesi
  • Yayın akışının hazırlanması
  • Stratejik içerikler hazırlanması
  • İçeriklerin dijital ekranlarda grafiksel olarak yansıması
  • Görsel, video ve verilerin işlenerek program haline getirilmesi
  • Yönetim

 

 

toreni_9038509348.jpg” alt=”” width=”300″ height=”199″ />

 

 

 

 

 

 

Partnerler

 

Ayrıntılar

2013 Ankara’da başladığımız yolda, tarımda farklı bir bakış açısıyla, bir saat boyunca canlı yayında çiftçimizin sesini duyurarak Tarımın Nabzını tuttuk.

Kanal 7 de çiftçiler için yepyeni bir Prime Time olan 05.45 -6.45 saatleri arasında hafta içi her gün canlı yayınla çiftçilerimizin o gün ihtiyacı olan bilgileri verdik ve iş ortağımız Vodafone ile çıktığımız bu yolda, programımız Türkiye’nin en prestijli Reklamcılık ödüllerinden FELİS ÖDÜLLERİNDEN En iyi Televizyon Medya Kullanımı ödülü de olmak üzere 4 ödül aldı.

Sektörden gelen talepler üzerine canla başla çalıştık ve 10 şubattan itibaren sektörde ilk kez 6 saatlik kesintisiz canlı yayın ile bir ilke imza atarak markalaştırdığımız Tarımın Nabzı’nı Tarım Türk ekranlarına taşıdık. Hafta içi her gün sabah 06:00 – 12:00 saatleri arasında kesintisiz canlı yayınımızda bu kez çiftçilerimizin sesini duyurduk, Anadolu’nun en uzak noktalarından bile bize ulaşan çiftçilerimiz canlı yayında sorularını sordular ve cevaplarını aldılar.

Canlı yayına bağlanan çiftçilerimiz stüdyodaki uzman konuklarımıza soru ve sorunlarını canlı canlı sormakta ve uzmanlardan yanıt almaktadırlar. Tarımın nabzı aynı zamanda farklı haber formatı ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen haberleri aktarmakta ve haber ile ilgili olarak ziraat odası başkanlarından, dernek ve birlik başkanlarına; müdürlerden bakanlara kadar, akademisyenler ve araştırmacılar gibi tüm yetkili kişileri de canlı yayına konuk ederek çiftçilere ve tüm sektörde yankı uyandırmaktadır. Tarımın Nabzı adım adım farklı yönlerde ilerleyecek ve sektöre farklı bir misyon katarak bir çok yenilik ile yoluna devam edecektir.