Tarım sektörününün doğrudan faydasına yönelik, eğitim etkinlik ve organizasyonları planlıyor, en doğru paydaş seçimi ile etkisini arttırıyor ve anahtar teslimi olarak uyguluyoruz.

Etkinliğin amacının en üst seviyede elde edilmesi hedefimiz. Bunun yanında paydaşların faydaları ve katılımcıların memnuniyetleri de etkinlik başından sonuç raporu çıkarılana kadar teknoloji destekli olarak takip ediliyor.

Kurumların isteklerini analiz ederek planladığımız özel tasarım etkinliklerin yanında, Şirketimizin in dönemsel veya periyodik olarak düzenlediği etkinlik ve organizasyonlara markanızla katılabilirsiniz.

298 dönüm üzerine kurulu tarımsal alanda hizmet veren Vodafone Akıllı Köy ARGE ve Test alanınında içinde bulunduğu kampüsündeki salonlarımızda veya doğrudan tarımsal üretim alanında yaptığımız etkinliklerin yanında, çiftçilerimizin üretim alanlarında yada gezici araçlarla gerçekleştirdiğimiz etkinlikler bizleri farklı hedeflere farklı yollardan ulaştırmanın bir çok seçeneğinden sadece birkaçı.

Kurumunuzun etkinliklerini ve organizasyonlarını birlikte planlayarak faydasını maksimum seviyeye çıkarabileceğimizi biliyoruz.