Tabit Smart Farming - Dijital Dünya Dijital Gelecek

Dijital Dünya Dijital Gelecek

Dijital Dünya Dijital Gelecek

 

Dijital Dünya Dijital Gelecek

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), bölgede öne çıkan tekstil, giyim ürünleri, makine, teçhizat, gıda ve içecek ürünleri imalatı gibi sektörlerde dijital ve kurumsal dönüşümü hızlandırarak gelir ve karlılık düzeyinin artmasına katkı sağlanması amacıyla ’İmalat Sanayide Kurumsallaşma ve Dijital Dönüşüm Sonuç Odaklı Programı’nı gerçekleştirdi.

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), bölgede öne çıkan tekstil, giyim ürünleri, makine, teçhizat, gıda ve içecek ürünleri imalatı gibi sektörlerde dijital ve kurumsal dönüşümü hızlandırarak gelir ve karlılık düzeyinin artmasına katkı sağlanması amacıyla ‘İmalat Sanayide Kurumsallaşma ve Dijital Dönüşüm Sonuç Odaklı Programı’nı yürütüyor. Bu kapsamda 21-22-23 Aralık 2021 tarihlerinde ‘Dijital Gelecek Dijital Dünya’ başlığı altında internet üzerinden konferans oturumları (Webinar) düzenlendi.

Üç gün boyunca süren beş oturumda dijital dönüşümün çeşitli aşamalarında rol oynayan sektör profesyonelleri, siviltoplum kurumu temsilcileri, akademisyenler ve üreticiler dijital dönüşümü insan, iş süreçleri ve teknoloji unsurlarıyla ele alındı. 21 Aralık Salı günü ’21. Yüzyılın Petrolü=Veri’ ve ‘Akıllı Makineler Çağı=Makinelerin Yükselişi’ oturumları; 22 Aralık Çarşamba günü ‘Dijital Evrene Giriş: Matriks Evreni ve Metaverse’ ve ‘İnsansız (Hatasız) Fabrikalar’ oturumları; webinar serisinin son günü olan 23 Aralık’ta ise Güney Ege için kritik öneme sahip turizm sektörünün dijital dönüşümü hakkındaki ‘Teknoloji Çağı ve Turizm’ oturumu gerçekleştirildi.

“Dijital Gelecek Dijital Dünya” Webinarları 2.gün İnsansız (Hatasız) Fabrikalar oturumunda Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi/AgroFuturist Coşkun Yıldırım, katılımcılar ile kendi iş süreçlerine benzer alanlarda uygulanan başarı örnekleri hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaştı.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.