Tabit Smart Farming - Girişimcilik Savaşçısı İçin Yeni Dönem

Girişimcilik Savaşçısı İçin Yeni Dönem

Girişimcilik Savaşçısı İçin Yeni Dönem

 

Girişimcilik Savaşçısı İçin Yeni Dönem

Yeni dünya düzeninin dinamiklerini derinlemesine öğreten, yeni nesil girişimcilik perspektifi ile yakından tanıştıran ve dünyanın ilk disiplinlerarası girişimcilik programlarından birisi olarak kabul gören Girişim Savaşçısı’nın yeni programı 2-7 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Amaç odaklı, bilgili, dayanıklı ve dirayetli girişimciler yetiştirme misyonuyla hayata geçen Girişim Savaşçısı İntibak programının 21. dönemi, 2-7 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Girişim Savaşçısı Programı’nın kurucusu Berke Sarpaş, Girişim Savaşçısı İntibak Eğitimi ile yeni dünya düzeninin dinamiklerinin derinlemesine öğrenildiğinin altını çizerek, “Girişim Savaşçısı ile yeni nesil girişimcilik perspektifi ile yakından tanışma fırsatı sunuyoruz. Program felsefe, fizik, ekonomi ve psikoloji üzerinden geleceği çok yönlü biçimde ele alıyor. Katılımcılar işin ve hayatını geleceğe taşımanın yöntemlerini bu girişimcilik programında fark ederek ve içindeki gerçek girişimciyi harekete geçiriyor. Programımıza şu ana kadar 2 binden fazla kişi katılım sağladı” dedi.

Toplamda 30 saat olan, bünyesinde 50 ders, 5 özel uygulamayı barındıran ve kameralı sanal sınıfta canlı olarak sunulan Girişim Savaşçısı İntibak Programı, 18-55 yaş aralığında olan tüm girişimci adaylarının ön başvurusuna açık. Uygun bulunan tüm başvurular bir sonraki süreçte online mülakat ile değerlendirilerek hızla sonuçlandırılıyor. Eğitim her gün 19.00-24.00 saatleri arasında kameralı sanal sınıfta çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor.

Programın mentorları arasında Girişim Savaşçısı Programının Kreatörü Berke Sarpaş, Tarımsal Pazarlama Tabit Kurucusu, Sosyal Girişimcilik Uzmanı GİS Mentoru Tülin Akın ve Girişim Savaşçısı Programı Eğitim Koçu Özgül Sokullu yer alıyor.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.