Tabit Smart Farming - Tülin Akın`dan 2. Tarım Teknolojileri Etki Zirvesi`nde Bilgi Fırtınası!

Tülin Akın`dan 2. Tarım Teknolojileri Etki Zirvesi`nde Bilgi Fırtınası!

Tülin Akın`dan 2. Tarım Teknolojileri Etki Zirvesi`nde Bilgi Fırtınası!

 

Tülin Akın`dan 2. Tarım Teknolojileri Etki Zirvesi`nde Bilgi Fırtınası!

İzmir İzQ İnovasyon Merkezi'nde düzenlenen 2. Tarım Teknolojileri Etki Zirvesi'nde, Tarım-Gıda Değer Zinciri ve İnovasyon konulu panelde Tabit Kurucu Ortağı Tülin Akın, önemli bir konuşma gerçekleştirdi. Akıllı Köy projesinden ve bu alandaki çalışmalardan detaylı bir şekilde bahseden Akın, aynı zamanda Tabit'in kuruluş hikayesini ve tarım teknolojilerindeki kilit rolünü katılımcılarla paylaştı.

Tülin Akın'ın, "Akıllı Köy" çalışmalarının tarımın geleceğini nasıl şekillendirdiğine dair sunduğu bilgiler ve Tabit'in sektördeki lider konumu hakkındaki açıklamaları, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. İnovasyon ve teknoloji odaklı bir perspektifle, Akın'ın paylaşımları etkinlikte ön plana çıkan konulardan biri oldu.

İzmir Zirvesi, Tarım Teknolojileri alanında öncü isimleri bir araya getirerek sektördeki güncel gelişmeleri ve yenilikleri tartışma fırsatı sunarken, Tülin Akın'ın etkileyici konuşması, Tabit'in başarı hikayesi ve tarımın dijitalleşmesindeki lider rolüne dair detaylarla dolu bir oturumu katılımcılara sunmuş oldu.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.